Afișare Conținut Web

Consiliul de Supraveghere

Nr.crt. Nume si prenume Calitate Data numirii Data încetării mandatului CV Notă biografică
1 Gheorghe OLTEANU Președinte CS 31-03-2018 30-05-2018
2 Liviu ILASI Membru CS provizoriu 31-03-2018 30-05-2018
3 Alin-Sorin MITRICA Membru CS provizoriu 30-11-2017 30-05-2018
4 Fanel MIHALCEA Membru CS provizoriu 30-11-2017 30-05-2018
5 Cristian-Eugen RADU Membru CS provizoriu 30-11-2017 30-05-2018
6 Ion CIUCULETE Membru CS provizoriu 31-03-2018 30-05-2018
7 Constantin DUMITRU Membru CS provizoriu 15-01-2018 30-05-2018