Afișare Conținut Web

Consiliul de Supraveghere

Nr.crt. Nume si prenume Calitate Data numirii Data încetării mandatului CV Notă biografică
1 Cristian-Eugen RADU Președinte CS 31-05-2017 30-09-2017
2 Marius-Iulian CARABULEA Membru CS provizoriu 30-05-2017 30-09-2017
3 Alin-Sorin MITRICA Membru CS provizoriu 30-11-2017 30-03-2018
4 Fanel MIHALCEA Membru CS provizoriu 30-11-2017 30-03-2018
5 Faustin-Doru SCINTEI Membru CS provizoriu 30-11-2017 30-03-2018
6 Beatrice AMBRO Membru CS provizoriu 30-05-2017 30-09-2017
7 Bogdan BOBORA Membru CS provizoriu 30-05-2017 30-09-2017