Afișare Conținut Web

Consiliul de Supraveghere

Nr.crt. Nume si prenume Calitate Data numirii Data încetării mandatului CV Notă biografică
1 Dragoș Corneliu ZACHIA-ZLATEA Președinte CS 09-11-2015 30-05-2017
2 Ovidiu Petrisor ARTOPOLESCU Membru CS 30-05-2013 30-05-2017
3 Radu BUGICĂ Membru CS 30-05-2013 30-05-2017
4 Daniel – Cristian PÎRVULESCU Membru CS 21-07-2014 30-05-2017
5 Costin MIHALACHE Membru CS 09-11-2015 30-05-2017
6 Dorin Alexandru BADEA Membru CS 30-08-2016 30-05-2017
7 Ciprian BOLOȘ* Membru CS provizoriu 01-02-2017