Afișare Conținut Web

Consiliul de Supraveghere

Nr.crt. Nume si prenume Calitate Data numirii Data încetării mandatului CV Notă biografică
1 Adrian GOICEA Președinte CS 30-11-2019 29-09-2020
2 Luiza POPESCU Membru CS provizoriu 30-11-2019 29-09-2020
3 Jean - Valentin COMĂNESCU Membru CS provizoriu 30-11-2019 29-09-2020
4 Oleg BURLACU Membru CS provizoriu 30-11-2019 29-09-2020
5 Mircea Cristian STAICU Membru CS provizoriu 13-02-2020 29-09-2020
6 Ciprian Constantin DUMITRU Membru CS provizoriu 07-01-2020 29-09-2020
7 Mihaela POPESCU Membru CS provizoriu 07-02-2020 29-09-2020