Afișare Conținut Web

Consiliul de Supraveghere

Nr.crt. Nume si prenume Calitate Data numirii Data încetării mandatului CV Notă biografică
1 MORARIU Marius Vasile Președinte CS 23-06-2021 22-12-2021
2 Mihaela POPESCU Membru CS provizoriu 23-06-2021 22-12-2021
3 DOGARU-TULICA Adina-Loredana Membru CS provizoriu 23-06-2021 22-12-2021
4 NASTASA Claudiu Constantin Membru CS provizoriu 23-06-2021 22-12-2021
5 Victor Florin DUMITRIU Membru CS provizoriu 23-06-2021 22-12-2021
6 BLAJAN Adrian Nicolae Membru CS provizoriu 23-06-2021 22-12-2021
7 ORLANDEA Virgil Dumitru Membru CS provizoriu 21-10-2021 21-12-2021