Editor de Bunuri

Directorat

 

 

Nume Prenume

Calitatea

Data inceput

Data expirare

Nota Biografica

CV

Gabriel ANDRONACHE

Presedinte Directorat

25.12.2021

24.10.2022

Florin Cristian TĂTARU

Membru Directorat 25.12.2021 24.10.2022

Ștefăniță MUNTEANU

Membru Directorat 25.12.2021 24.10.2022

Cătălin Constantin NADOLU 

Membru Directorat 25.06.2021 24.10.2022

Bogdan TONCESCU

Membru Directorat 25.04.2022 24.10.2022